Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriály

27. 3. 2013

Na seriály se dívám opravdu hodně a tím pádem sem nebudu psát úplně všechny, které jsem kdy viděla, protože to by to bylo dlouhý :)

Nebudu to psát podle oblíbenosti, ale prostě jak mě napadnou a v procentech napíšu oblíbenost.

1. The Vampire Diaries: 75%

Myslím si, že tento seriál zná hromada holek a hlavně si vybaví sexy upíra Damona.

Tento seriál je o upírech, čarodejnicích, vlkodlacích, hybridech, ale i normalních lidí.

Téměř celý seriál se odehrává v menším městě Mistfic Falls, který je doslova plný tajemství.

Děj seriálu je o dívce jménem Elena, která se zamiluje do ,,hodného,, upíra Stefana, ale postupně neovládá city k Damonovi a seriál může začít ....

 

2. The Lying Game: 90%

Tento seriál je méně známý a vysílal se na ABC Family (už oficiálně skončil..).

Je o dvojčatech, Emmě a Sutton, která jsi jsou neuvěřitelně podobná. (ztvárňuje je jedna a ta samá herečka)

Už v překladu: Hra lží jde poznat, že bude plný lží a tajemství.

Ze začátku skoro nikdo nevěděl o dvojačatech, ale postupně se to dozvídají kamarádi i nepřátelé a i dokonce rodina.

Nejhorší na tomto seriálu je to, že nikdy není nic jak vypadá.

 

3. Pretty Little Liars: 100%

Tak toto je můj nejoblíbenější seriál.

Je o 5, potom 4 kamarádkách (Emily, Arie, Spencer, Hanně a Alison).

V 1.dílu jsou kamarádky na ,,pyžamové,, párty ve stodole a když se další den ráno holky probudí, jedná chybí, Alison!

Téměř 1 rok se pohřešovala a pak se našlo její tělo, ale je opravdu mrtvá? Není ještě jedna Alison? Co všechno se v tu noc stalo? A mnoho dalších otázek si během seriálu podáváme a po pravdě, ještě jsme to nezjistili. Marlene King (scénáristka) si to vážně užívá a vždy nám prozdradí nějaký spoikler, který je ve finále nepravdivý.

Právě teď skončila 3 .série a čekáme na preimeru 4.řady,  která bude až 11.06.2013. Great !

 

4. The Secret Circle: 50%

Velmi podobný seriál The Vampire Diaires, až na to, že zde se zatím vyskytuje pouze čarodejnický rod.

V prvních dílech mě to moc nebavilo, ale začínám se do toho zažírat, ale jsem teprve v 1.seriii (tedy 1x10), takže toho ještě moc nevím.

Zatím se mi seriál velmi líbí a doporučuji těm co mají rády sci-fi a tak trohu napětí, tajemství a hlavně nadpřirozeno!

 

5. Switched at Birth: 60%

Tento seriál teprve začínám sledovat a co jsem zatím tak vysledovalal je, že je seriál o dvou rodinách, které mají dcery. Jedna rodina je tmavá a mají dceru blondýnku a druhá rodina je světlého typu a mají tmavovlásku s tmavou pletí. Jendoho dne se dívka vrátí ze školy a zjišťuje, že má podle rodiny jiný typ krve a ze srandy říká, že do téhle rodiny nepatří. Ale, to je pravda!

V pororodnici děti zaměnily a děti výrůstali ve špatné rodině.

                         Další seriály:

Mistfits

Jedná se o pětici kamarádů, kteří dělají věřejně prospěšné práce a jednoho dne do nich udeří blesk a začnou pociťovat zvláštní schopnosti (vidění budoucnosti, neviditelnost,...)

 

Shake it Up

Seriál z Disney Channel, kde hrají v hlavních dvě holky, které milují tanec. Chtějí se dostat do taneční skupiny, která se vysílá v TV. Dostanou se tam a parádní jízda může začít!

 

2 Broke Girls

Séroš je o dvou holkách-servírkách, kteří potřebují rychle peníze, ale jak je vidět, moc se jim nedaří.

 

Gossip Girl

= v překladu ,,Super drbna,,. No, a překlad už tak trochu za mě prozradil děj seriálu. V hlavní roli je zde Serena, která se po roce vrací zpět do města. Dříve byla prohlašována za ,,mega bitch, , ale co když se změnila? No, tak to bude trochu těžké dokázat. ...

 

Once upon a time

Po pravdě tenhle séroš mě nenadchl, viděla jsem 1. díl a nic moc. Možná se to nějak rozjede, ale na to vážně čas nemám :D Téměř všici říkají, že je tenhle seriál Best, ale jak říkám pro mě ne. Možná vám se bude líbit, takže na to určo mrkněte! Jo, a jinak děj je jakoby o pohádkových postavách, kteří se dostali do světa lidí.

 

White collar

Já vám nevím, ale styl seriálů jako je Chuck nebo třeba tady WC zbožňuju! Sexy agenti-no lidi co víc si přát :D Seriál je o agentovi jménem Nial, který se dostal do vězení, ale uteče asi 2 měsíce před koncem trestu, kvůli své přítelkyni. Jde ji hledat, ale nenajde ji, ale jeho najde starší přítel Peter-je od policie. Upsal se, že se o něho postará a dali mu  něco jako GPS, aby nemohl utéct. Poslal ho do špinavé hotelu s tím, že pokud si najde něco lepšího, může tam zůstat. Den na to šel Nial do starého obchodu, dá se říct něco jako ,,Burza,, a tam viděl bohatou dámu, která dává na charitu drahé kabáty, saka, kalhoty atd. od známé značky Devor. Nial k ní přijde a zeptá se zda si je nemůže zkusit., Vše mu sedne a tak si to vezme. V zápětí mu dáma nabídne pobyt u ní doma a Nial souhlasí ... Mezitím vším se Nial snaží najít svoji lásku, která mu utekla a jak se zjišťuje unesl ji někdo od FBI.. kdo to asi může být? Peter?

 

The Carrie Diaires

Seriál je natáčen schválně ve starém čase. Myslím něco kolem roku 1880. V hlavní roli je dívka Carrie, které je 16 let. Má 2 nejlepší kamarádky, které řeší takové ty problémy typu kluci, láska, sex, ale i škola, rodina a povinosti. Ve škole se jednoho objeví kluk, Sebastian, s kterým se kdysi Carrie líbala v bazénu-btw. její první pusa-occhh ♥ Sebastian se ale zalíbí i její ,,nepřítelkyni,, (teď nem její jméno, ale divný :D)

 

Sex ve městě

Pokud znáte filmy Sex ve městě a Sex ve městě 2, což určitě znáte, nemusím popisovat :) Ale možná se někdo kdo nezná najde, takže vám to vážně rychle popíšu. Je to o nejlepších kamarádkách, trochu starších kamardákách (+- 40let), kteří řeší takové ty milenecké, svatební problémy.

 

DALŠÍ UVEDENÉ SERIÁLY JEŠTĚ NESLEDUJU, ALE CHYSTÁM SE. VŠICHNI JE POPISUJÍ JAKO SUPER SERIÁLY, TAK SE MI I VÁM SNAD ZALÍBÍ :)

O.C. California

New Girl

Dead like Me

The originals (ještě není, ale chystá se)

Hart of Dixie

Awkward

.

.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Fotoalbum


Poslední fotografie


Mail list


Archiv

Kalendář
<< srpen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Statistiky

Online: 1
Celkem: 49838
Měsíc: 843
Den: 12